21:40 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Argjentina Ramosaj po feston diçka! Duket si “llokum” (Foto)

Argjentina Ramosaj është një ndër këngëtaret më të bukura shqiptare që karrierën e saj e ka filluar që e re.

Image result for argjentina ramosaj

Argjentina së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej nga është shfaqur shumë e bukur dhe seksi kurse shishet e verës të jepnin përshtyjen se po feston diçka.

Image result for argjentina ramosaj

Një ndër pikat më të forta të bukurisë së saj janë flokët e gjata dhe si argjendi.

Ndryshe Argjentina është e martuar dhe ka një djalë./Indeksonline/