75 Mall Live Search
15:58 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ariana Fejzullahu përsëri tregon sa me stil është (Foto)

Ariana është gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu kurse në te ne është bërë trend që automatikisht të marrin famën e burrave.

Por Ariana është veçuar shumë edhe për stilin e saj, shkruan Indeksonline.

Së fundi ajo ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet me shumë stil dhe e bukur.

Por ajo që bënë përshtypje janë edhe rrobat e shtrenjta dhe firmato që Ariana veshë dhe shuma e të cilave i kalon pritshmërit tona.

Ndryshe Ariana dhe Ermali kanë tre fëmijë./Indeksonline/