15:17 / E Premte, 16 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ariana Fejzulllahu çdo ditë e më e bukur, paraqitet me shumë stil

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, Ariana është çdo herë pjesë e mediave rozë.

Ajo njihet veshjen me shumë shije dhe në asnjë paraqitje ajo nuk zhgënjen, shkruan Indeksonline.

Edhe në fotografin e hedhur së fundi në faqen e saj zyrtare të ‘Instagramit’, Ariana ka dëshmuar se jo më kotë hyn në mesin e figurave publike me stilin më të bukur të veshjes.

Elegante dhe me shumë sharmë, Ariana ka është dukur edhe këtë herë./Indeksonline/