11:09 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ariana Fejzullahu kërcen me këngën e bashkëshortit

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu është shfaqur shumë e disponuar natën e mbrëshme.

Ariana shihet teksa vallëzon në ritmet e këngës së bashkëshortit të saj me një grup shoqërie, transmeton Indeksonline.

Çifti kanë vite të martuar dhe vërehen që kanë marrëdhënie të mirë./Indeksonline/