13:50 / E Diele, 11 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Gruaja e Ermalit me fotosesion të ri, duket për bukuri!

Ariana Fejzullahu ka realizuar një fotosesion të ri.

Bashkëshortja e këngëtarit, Ermal Fejzullahu edhe kësaj radhe ka mahnitur me stilin e saj, shkruan Indeksonline.

Derisa ka pozuar në një ambient të hapur vjeshte, ajo duket e bukur dhe kaq e këndshme. /Indeksonline/