23:56 / E Premte, 16 Nëntor 2018

Ariana Grande tregon fund shpinën, duket në formë!

Ariana Grande ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo në këto imazhe shihet shumë provokuese dhe në formë, teksa kishte kthyer shpinën dhe ishte fotografuar.

Në sy bien më së shumti flokët e saj të gjata dhe po ashtu fustani i saj.

Ndryshe, Ariana ka paralajmëruar se shumë shpejt pritet që të publikoj projekte të reja./Indeksonline/

Temat: