09:28 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Këngëtarja e njohur shfaqet pa grim nga shtrati, befason me dukjen

Ariana Grande cilësohet si një nga këngëtaret me zërin më të veçantë.

Ajo njihet edhe për thjeshtësinë dhe bukurinë natyrale, shkruan Indeksonline.

Por, këtë herë Ariana ka sjellur një imazh derisa shihet e shtrirë në shtrat dhe pa grim.

26 vjeçarja edhe këtë herë arriti të duket mahnitëse dhe mjaft e këndshme.

Ndryshe, Ariana së fundi ka lansuar edhe videoklipin e këngës ‘Thank u, next’./Indeksonline/

Temat: