20:59 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Ariana Grande u nga nga i fejuari, por ai ende ka shpresë për rikthim

Këngëtarja Ariana Grande dhe Pete Davidson u ndanë pak ditë më parë. Pavarësisht se nuk ka një deklaratë të mirëfilltë për ndarjen mes tyre, tashmë prishja e fejesës është marrë e mirëqenë. Mediat nuk po e lënë me kaq çështjen në fjalë, pasi së fundmi ‘Hollywood life’ ka zbuluar nëpërmjet miqve të komedianit se për të gjerat nuk janë vulosur.

E thënë ndryshe Pete Davidson nuk heq dorë prej këngëtares së njohur. “Ai i ka lënë hapsirë, por nuk do heqë dorë prej saj. Shumë plane që kishin bërë bashkë ende nuk janë realizuar. Pete mendon se do të ktheht me të para fundit të këtij viti”,-shprehen burimet në fjalë. Kujtojmë se Ariana dhe Davidson ishin të fejuar prej disa muajsh dhe kishin shprehur dëshirën për t’u martuar.