09:37 / E Mërkurë, 07 Mars 2018

Arilena Ara largohet në këtë vend bregdetar, duket kaq provokuese (Foto)

Arilena Ara është këngëtarja e njohur shqiptare e cila edhe pse e re në moshë ka hyrë furishëm në tregun shqiptar, e jo vetëm.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”, ku na informon se aktualisht po gjendet në pushime.

Vendin që ajo ka zgjedhur për të pushuar është Kalifornia, përkatësisht në Malibu, transmeton Indeksonline.

Veshur me pantallona dhe një xhemper të zi, me flokët e lëshuara lehtë Arilena dukej e mahnitshme.

Ndryshe, bukuroshja shqiptare është bërë e njohur sidomos me hitin “Nëntori” i cili është dëgjuar në të gjithë Evropën./Indeksonline/

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on


 

Mos i humb