15:02 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Armina Mevlani duket e mrekullueshme në fotografinë e fundit (Foto)

Armina Mevlani, blogerja e njohur shqiptare ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet shumë e thjeshtë.

Ajo shfaqet thuajse pa grim kurse rrobat e saj të thjeshta dhe të përditshme dukej shumë me stil dhe in, shkruan Indeksonline.

Image result for armina mevlani

Mevlani krahasuar me pamjen e fundit ku shfaqej si një princeshë e zezë dukej komplet si tjetër person.

Përndryshe Armina është e dashura e Shkëlzen Berishës./Indeksonline/