23:57 / E Hënë, 26 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Armina Mevlani joshëse në orët e vona, shkëlqen në fustanin e kuq

Armina Mevlani është një nga blogeret më të njohura shqiptare.

Ajo është çdo herë në trend me veshjet e fundit dhe kjo vihet re edhe në postimet e vazhdueshme që i bënë në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Armina edhe këtë herë solli për ndjekësit e saj një imazh tejet joshëse.

Në një fustan të kuq dhe elegant, Armina u kujdes që ti zbulonte këmbët e gjata dhe të shfaqej më seksi se asnjëherë.

Ndryshe, Armina përveç si blogere është e njohur edhe për lidhjen e saj me djalin e politikanit, Sali Berisha./IndeksOnline/