17:59 / E Premte, 16 Shkurt 2018

Armina Mevlani ndryshon stil, mezi njihet (Foto)

Armina Mevlani është blogeria e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe në formë.

Në imazhet e fundit të publikuara nga ajo, e shohim shumë provokuese teksa stili i saj këtë herë kishte pësuar ndryshime.

Ajo u pa e veshur me trenerke ngjyrë të kuqe, bluzën e zezë dhe xhaketë farmerke.

Ndryshe, ajo këtu nuk kishte harru as syzet që tashmë janë tendenca e fundit në modë./Indeksonline/