14:15 / E Martë, 16 Janar 2018

Armina Mevlani rikthehet në të 60-tat, duket kaq me stil (Foto)

Armina Mevlani ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”.

Veshur me një bluzë ngjyrë të zeze dhe kombinuar me një fund të shkurtë, ajo dukej shumë me stil dhe në formë.

Image result for armina mevlani

“Rikthyer në pamjen e viteve të 60-ta” kishte shkruar Armina në këtë fotografi.

Ndryshe, ajo është ndër blogeret më të njohura shqiptare./Indeksonline/

Image result for armina mevlani