13:34 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Armina Mevlani shfaqet me fustanin e kuq dhe të shkurtë

Armina Mevlani ka publikuar imazhe të reja në rrjetet sociale.

E veshur me fustanin e shkurtë ngjyrë të kuqe, blogeria e njohur shqiptare dukej mjaftë mirë dhe në formë.

Ndryshe, Armina është e fejuara e djalit të politikanit, Sali Berisha./Indeksonline/