11:25 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Arrestohen 25 persona nga Policia e Kosovës

Policia e Kosovës ka arrestuar 25 persona përgjatë 24 orëve të fundit.

13 prej tyre janë arrestuar, 12 janë dërguar në mbajtje dhe një në vuajtje të dënimit, transmeton Indeksonline.

Arrestimi i tyre ka të bëjë me vepra të ndryshme penale./Indeksonline/