10:38 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018

Arrestohet pasi rrah gruan dhe vajzën

Një i dyshuar është arrestuar pasi që kishte rrahuar bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Malishevë, teksa viktimat kanë pranuar tretman mjekësor kurse i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/