23:58 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Arta Nitaj mahnitëse në fotosesionin dimëror

Roli i saj si ‘Xhesika’ i dha famë dhe sukses bukuroshes nga Peja, Arta Nitaj.

Ajo tani është një nga femrat më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare.


Linjat e saj trupore, por edhe jeta që bën shpesh kanë bërë që ajo të bëhet pjesë e mediave rozë.

Së fundmi brunja vjen me një fotosesion dimëror, ku shfaqet mjaftë e ëmbël dhe sensuale në të njëjtën kohë./Indeksonline/