22:46 / E Shtunë, 28 Prill 2018 / indeksADMonline

Askush si Sinan Vllasaliu s’i këndon dashurisë, kjo është kënga e re e tij (Video)

Këngëtari kosovar që mban vulën e dhjetëra hiteve, sapo ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.

‘Nuk është fer’ mban titullin kënga e re e Sinan Vllasaliut, klipi i së cilës tashmë është publikuar në kanalin ‘Youtube’.

Për tekstin dhe muzikën e këngës Sinani ka bashkëpunuar me Ilir Beranin, teksa orkestrimin e ka bërë Virusi. E për anën vizuale është përkujdesur XL Film.

Me ritme verore, e një tekst unik, kjo këngë pritet të jetë një nga hitet verore./Indeksonline/