21:47 / E Enjte, 08 Shkurt 2018

Atletët e njohur nga e gjithë Bota, urojnë Kosovën dhe Albin Tahirin (Video)

Sportistë të shteteve pjesëmarrëse në Lojërat Olimpike Dimëore “PyeongChang 2018”, përfshirë edhe ish-kërcyesin e njohur me ski, Primoz Peterka, përmes një video kanë uruar Kosovën dhe Albin Tahirin për pjesëmarrjen e parë LOD, transmeton IndeksOnline.

Përfaqësuesja e Kosovës ka vetëm një atlet, Albin Tahirin i cili garën e parë do ta zhvilloj më 11 shkurt, nga ora 3:00.