08:48 / E Premte, 10 Gusht 2018 / indeksADMonline

Atraktive si vajza e Nusret Muqiqit (Foto)

Ajo s’është artiste, por falë bukurisë saj ka marrë vëmendje të madhe si në rrjete sociale ashtu edhe në mediat rozë.


Albiona, vajza e madhe e këngëtarëve Nusret e Merita Muqiqit, shquhet për linjat dhe bukurinë natyrale.

Së fundmi vjen me një fotografi në llogarinë Instagram, ku shfaqet tejet e ëmbël dhe mjaftë në formë./Indeksonline/