09:54 / E Shtunë, 02 Qershor 2018 / indeksADMonline

Vajza bukuroshe e Nysretit dhe Meritës feston ditëlindjen (Foto)

Bëhet fjalë për Albiona Muqiqin e cila është e bija e këngëtarëve të njohur shqiptar, Nysret dhe Merita Muqiqi.

Këtë e ka bërë të ditur vet Albiona përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë e bukur dhe e këndshme.

Albiona menjëherë pas këtij njoftimi ka marrë shumë urime nga ndjekësit e saj./Indeksonline/