14:10 / E Diele, 22 Mars 2020

Audi Q3 Sportback 2020, me dizajn unik

Audi njihet për makinat e saj të bukura, shpejta dhe po ashtu të qëndrueshme.

Me tërë këto karakteristika dhe shumë tjera është edhe Audi Q3 Sportback 2020, shkruan IndeksOnline.

Dizajni i saj i veçantë e bën këtë makinë mjaftë tërheqëse si nga pamja e jashtme po ashtu edhe nga ajo e brendshme.

Po ashtu edhe teknologjia që posedon kjo veturë është mahnitëse./IndeksOnline/.

Mos i humb