23:57 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Aulona Musta porosit pijen më të çuditshme që keni dëgjuar ndonjëherë

Aulona Musta çdo herë tërheqë vëmendje me postime që bën.

Moderatorja nga Shqipëria, është majaft aktive në rrjete sociale ku përveç imazhev që publikon ajo çdo herë bashkangjitur mbishkrime interesante përkrah tyre, shkruan Indeksonline.

Në një fotografi të publikuar së fundi, Aulon ka habitur me shkrimin në imazh.

“Banakier, të lutem ma bej nje pije me nje doze çmendurie brenda, pak energji dhe shume grimca lumturi..Do dikush nga ju? Qeras shpia” ka shkruar moderatorja./Indeksonline/

Temat: