14:19 / E Premte, 30 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Aulona Musta nuk i ndahet palestrës, jep këshilla për mirëmbajtjen e linjave

Moderatorja e njohur, Aulona Musta është tejet e fokusuar në mirëmbajtjen e linjave.

Ajo gjatë gjithë kohës publikon imazhe nga palestra dhe jep këshilla për mirëmbajtjen e formave trupore, shkruan Indeksonline.

Aulona edhe këtë herë nuk ka hezituar të jap disa leksione për një trup sa më të formësuar.

Në ‘Instagram’ ajo ka ndarë me ndjekësit disa video nga palestra të bashkangjitur me përgjigjet nga pyetjet e bëra në inbox se si ja arrin që të jetë kaq në formë.

Ndryshe, Aulona po vazhdon angazhimin në emisionin ‘Thumb’./Indeksonline/

Temat: