21:58 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Aulona Musta më ndryshe se kurrë, vjen e grimuar dhe joshëse

Ajo është një nga moderatoret më të njohura shqiptare e cila është në ‘luftë’ për të thyer tabut e shoqërisë në të cilën jetojmë dhe paragjykimeve që ndodhin tek ne.

Bëhet fjalë për Aulona Mustan, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon imazhe të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Aulona, ka publikuar një fotografi nga dukja e saj nga puntata e fundit e emisionit ‘Thumb’.

Moderatorja ka ardhur e kuruar deri në detajin e fundit, ndërsa këtë herë ishte grimuar më shumë se zakonisht.

Ndryshe, ajo së bashku me Fatman po vazhdojnë angazhimet në emisionin ‘Thumb’./Indeksonline/

Temat: