15:19 / E Enjte, 21 Qershor 2018 / indeksADMonline

Aurela Gace mundohet të duket seksi, ja rezultati… (Foto)

Këngëtarja e njohur, Aurela Gace njihet si njëra nga këngëtaret më të mira shqiptare por edhe me shumë sens humori.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të saj nga pushimet, transmeton Indeksonline. Aty shihet me bikini dhe me flokët e shprishura në plazh, por ajo kishte potencuar që është munduar të dukej seksi.

Image result for aurela gace

“Duke u munduar te dukeshim sexy ??????? e mbas 100 shkrepjeve ,rezultati eshte i mahnitshem ??” ka shkruar Aurela.

Ndryshe, rezultati nuk ishte sic e ka pritur Aurela./Indeksonline/

Temat: