11:14 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Aurela Gaçe me urimin më të ëmbël për ditëlindjen e vajzës

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe sot ka një ditë të veçantë.

Vajza e saj e vogël mbush dy vite, dhe me këtë rast këngëtarja ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për të, shkruan Indeksonline.

“Si sot, dy vjet më parë, në këtë orë, erdhe ne jetë, jeta jonë, bota jonë. Përfundimisht, kjo na e hoqi trurin të gjithëve në shtëpi, neve edhe Grace, motrës së madhe. Zot faleminderit për këtë bekim”, ka shkruar Aurela na urimin e saj.

Kujtojmë që këngëtarja e njohur, është nënë e dy fëmijëve./Indeksonline/

Temat: