20:09 / E Diele, 09 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

E kuptuan edhe vet që s’e merituan vendin e dytë, Aurela Gaçe ka një përgjigje

Në edicionin e 20-të të festivalit ‘’Kënga Magjike’’ ishte një garë e fortë, shkruan lajmi.net.

Flori Mumajesi mori vendin e parë, të dytin Eli Fara dhe Aurela Gaçe ndërsa të tretit u radhitën Fifi dhe Mc Kresha.

Për të folur rreth natës së mbrëmshme fituesit ishin të ftuar në ‘E diela shqiptare’ aty ku Aurela Gaçe habiti me deklaratën.

Këngëtarja mendon se karriera e bujshme muzikore bëri që ajo dhe Elit a zinin vendin e dytë.

‘’Ndoshta karriera i ka bërë artistët të na votojnë’’, ka thënë ajo ndër të tjera gjtë intervistës.