14:00 / E Hënë, 15 Tetor 2018 / indeksADMonline

Aurela Gaçe vishet si nuse, unike si gjithmonë

Këngëtarja Aurela Gaçe është ndër më të veçantat në estradën shqiptare.

Jo vetëm me zërin e fuqishëm që ka por edhe në stilin e veshjes, ku gjithmonë tregohet vetvetja, transmeton Indeksonline.

Unike dhe vetvetja është treguar në fotografitë e fundit të postuar, ku shihet e veshur si nuse jo e zakonshme. Komplimentet nga ndjekësit e saj nuk kanë munguar.

Sa i përket karrierës, këngëtarja që nga maji ka qenë në pauzë. Projekti i saj i fundit ka qenë “Të Dua”./Indeksonline/

Temat: