19:08 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Aurela Hoxha, po rrezaton me hijeshi në këto ditë pranvere (Foto)

Aurela ka shkuar jashtë vendit për të kaluar ca momente të bukura gjatë këtyre ditëve pranverore.

Ajo duket se po kalon mjaft mirë dhe këtë e ka bërë të ditur vet përmes rrjeteve sociale, shkruan Indeksonline.

Në disa fotografi, ajo është shfaqur e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të shkurtër që i vënë në pah fizikun e saj të formësuar.

Bukuroshja shqiptare duket shumë në formë dhe kaq joshëse./Indeksonline/