75 Mall Live Search
13:31 / E Mërkurë, 20 Shtator 2023 / LB

Auto Mita ju sjell super ofertë për Renault Austral – Hybridi më ekonomik, ekologjik dhe efikas!

A jeni gati të përjetoni të ardhmen e përsosmërisë së automobilave? Renault Austral është zgjedhja e duhur – një kryevepër e inxhinierisë hibride që ripërcakton kufijtë e inovacionit dhe stilit.

Rnault Austral është hibridi më efikas, ekonomik dhe ekologjik nga të gjitha llojet e këtyre veturave.

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

– Pako Sportive Iconic Esprit Alpine

– Full Hybrid 200KF me vozitje elektrike deri 80% në qytet

– Ndërrues Automatik

– Drita FULL LED

– Klima Automatike 2 zonale

– Sensor para/mbrapa dhe kamere

– Celesi intelegjent

– Fellne alumini 20″

– Google Navigacion me ekran 12″

– Intrument tabele digjitale 12″

– Vozitje Autonome

– Kamerë 360°

– Ulëset me lëvizje elektrike dhe ngrohje

– Bagazhi me hapje elektrike

– Timoni me nxemje

– Sensor për këndin e vdekur

Për të dëshmuar nga afër Renault Austral ose për të provuar një test drive, vizitoni showroom-in e Auto Mita.   

Me vetëm 42,900 €, Renault Austral është më shumë se një makinë; është një dëshmi e përkushtimit të palëkundur të Renault ndaj inovacionit dhe përsosmërisë.  

Mos e humbisni mundësinë për të zotëruar fjalën e fundit në inovacionin hibrid dhe përfitoni nga super oferta e Auto Mita! 

Rezervo test drive 

Për më shumë informacione kontaktoni në: 

Facebook: Auto Mita 

Nr.tel: 045 500 588 

E-mail: info@automita.com