10:29 / E Mërkurë, 07 Mars 2018 / indeksADMonline

Autobusi shkatërrohet nga një shtyllë që bije nga qielli! (Video)

Një shtyllë e cila u shkëput nga një ndërtesë shkaku i erërave të forta ra mbi një autobus duke e shkatërruar.

Videoja e CCTV, e filmuar në Shangai më 5 mars, tregon shtyllën e papritur duke rënë mbi një autobus, duke thyer dritaret dhe duke e ndalur atë në mes të rrugës.

Një burrë mund të shihet duke u ulur në autobus kur ndodhi aksidenti, por nuk u plagos.

Sipas lajmeve lokale, shtylla ishte një komponent në pjesën e jashtme të një ndërtese aty pranë. Asnjë viktimë nuk është raportuar dhe rasti është nën hetim. /Indeksonline/

Temat: