13:46 / E Martë, 28 Janar 2020

Baba i devotshëm, videoja e fundit e Kobe Bryantit një ditë para aksidentit

Përveç se ishte si një basketbollist i madh, Kobe Bryanti ka qenë gjithashtu edhe një personal shumë social.

Bryanti shumë i lidhur me familjen e tij. Kobe së bashku me bashkëshorten e tij Vonessa sollën në jetë 4 fëmijë, Giannan e cila vdiq në aksidentin e dy ditëve më parë, Natalian, Biankan dhe Caprin.

Media amerikane TMZ Sports ka publikuar pamje të 41-vjeçarit, duke kaluar kohën e lirë me Biankan në qendrën tregtare “Fashion Island” në Newport Beach, disa orë para vdekjes së tij tragjike. Mbreti i koshit në NBA u nda nga jeta të dielën e 26 janarit në Kaliforni në moshën 41-vjeçare. /IndeksOnline/ VIDEO