16:24 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Babai gjen një mjet në dhomën e saj, i ngjason në lodër seksi, ja si përfundon tregimi! (Foto)

Një vajzë pati një bisedë mjaft të vështirë me babin e saj pasi mendoi se ishte një lodër seksi në dhomën e saj të gjumit.

Emily, mori një mesazh nga babai i saj ku shkruante se duhet të bisedonin.

Ai gjithashtu ka thënë se e ka gjetur këtë gjë në dhomën e saj dhe se kjo është e neveritshme dhe se nuk duhet humbur paratë në gjëra të tilla.

“Nëse keni nevoja të tilla unë ju sugjeroj që të mos e lini këtu”, ka shkruar tutje babai i saj.

Më pas Emily ka shpejtuar për t’i treguar se është vetëm një ngarkues i lëvizshëm i baterisë, që është lehtësim për të.

“Kjo nuk është punë e madhe. U lejohet femrave. Dhe pas gjithë kësaj pse po kontrollon në dhomën time”, ka shtuar vajza.

Pavarësisht nga arsyetimi i babait të saj se po kërkonte një kapelë në dhomën e saj, ajo ngarkoi ‘screenshot’ të teksteve të babait të saj në Twitter, së bashku me mbishkrimin.

“Ishte e vështirë, babai im nxori më të keqen”.

Në profilin e saj në Twitter, shkrimi u përsërit 42 mijë herë dhe u pëlqye më shumë se 150 mijë njerëz të tjerë./Indeksonline/