21:04 / E Premte, 06 Korrik 2018 / indeksADMonline

Babai mëson të bijën se si duhet të trajtohet nga një mashkull (Video)

Një baba ka zgjedhur që takimin e parë në jetë vajza e saj ta ketë pikërisht me të atin e saj.

Ai i ka bërë asaj një ftesë, i ka blerë fustan dhe e dërgon vajzën 5 vjeçare në një takim romantik, transmeton Indeksonline.

I ati ka për qëllim të mësoj që në fëmijëri të bijën se kjo është mënyra me të cilën duhet të mësohet ajo që të trajtohet.

E gjithë kjo rezultojë në një natë të paharrueshme për babin dhe vajzën./Indeksonline/