09:26 / E Premte, 12 Tetor 2018

Babai shpenzon orë për të gatuar, por reagimi i fëmijëve nuk është siç pritej

Një baba ka vendosur që të përgatis darkën për fëmijët e tij, duke shpenzuar kështu me orë të tëra në kuzhinë.

Por rezultati nuk doli të jetë ashtu siç e ka paramenduar vet babai, sidomos kur pa reagimin e tre djemve të tij.

Dy prej të cilëve, pasi që shijuan ushqimin filluan që të qanin dhe i treguan babait se nuk po ju pëlqente fare.

Më poshtë mund të shihni videon bashkë me reagimin e fëmijëve./Indeksonline/

 

Temat: