12:08 / E Hënë, 22 Tetor 2018 / indeksADMonline

Baby G për ditëlindje më seksi se asnjëherë

Këngëtarja Baby G sot feston ditëlindjen e 25-të.

Për ditëlindjen e saj Baby G ka postuar një fotografi ku është shfaqur shumë provokuese dhe tërheqëse, transmeton Indeksonline.

Në fotografinë e postuar këngëtarja zbulon këmbët seksi dhe mjaftë mirë të formësuara.

Për kundër mungesës së projekteve, Baby G vazhdon të mbetët një ndër këngëtaret më të komentuar në botën e show-bizit./Indeksonline/

Temat: