14:40 / E Hënë, 05 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Provokon Baby G, gjysmë e zhveshur në imazhet e fundit

Baby G ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor dhe punën për finalizimin e tij ka nisur.

Por, ajo ani pse prej kohësh nuk ka sjellur një këngë të re ajo po iu qëndron fansave pran përmes rrjeteve sociale, shkruan Indeksonline.

Këtë herë Baby G ka provokuar ndjekësit e saj me një imazh tejet joshës, kënëgtarja shihet e veshur vetëm në sytjena derisa rreth belit mbante bluz ën e zhveshur./Indeksonline/

Temat: