14:31 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Balotelli kurrë nuk do të mbushet mend

Mario Balotelli njihet për veprimet e tij qesharake si në fushë ashtu edhe jashtë saj.

Sulmuesi italian shpesh bënë gjeste fëmijësh dhe bie në sy të mediave.

Ai së fundi ka postuar një video duke e ngacmuar shokun e skuadrës, Allan Saint-Maximin. /IndeksOnline/

Temat: