08:10 / E Mërkurë, 14 Mars 2018 / indeksADMonline

Barcelona – Chelsea, formacionet e mundshme

Finale para finales, takimi kthyes mes Barcelonës dhe Chelseat zhvillohet sonte nga ora 20 e 45.

Ndeshja e parë mes dy skuadrave i luajtur në “Stamford Bridge”, u mbyll me rezultat të barabartë 1 me 1, shkruan IndeksOnline.

Ky rezultat e dërgon Barcelonën tutje, por ndeshja e kthimit në “Camp Nou”, pritet të vendos gjithçka sa i përket çerekfinalistit.

Më poshtë i keni formacionet e mundshme për këtë super duel…

Barcelona: Ter Stegen; Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Paulinho, Rakitić, Busquets, Gomes; Messi, Suárez

Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Christensen, Cahill; Moses, Fàbregas, Kanté, Alonso; Willian, Morata, Hazard