19:56 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare: Espanyol – Barcelona

Espanyol dhe Barcelona do të zhvillojnë derbin lokal, në kuadër të xhiros së 15-të në La Liga.

Kjo ndeshje fillon nga ora 20:45. Më poshtë keni formacionet zyrtare.

Espanyol: Diego López; Javi López, David López, Duarte, Didac Vilà; Hernán Pérez, Melendo, Víctor Sánchez, Roca, Darder; Borja Iglesias.

Barcelona: 

Temat: