20:37 / E Mërkurë, 23 Shtator 2020

Barcelona dhe Roma janë në garë për super-mbrojtësin e Chelseas

Skuadra e Barcelonës dhe Romës janë në garë për të firmosur me mbrojtësin e Chelseas, Antonio Rudiger.

Sipas raportimve të fundit që vijnë nga mediat në Angi, thuhet se Barça është në garë me Romën për ta fituar kartonin e mbrojtësit fantastik të Chelseas, shkruan IndeksOnline


Këtë sezon të dyja skuadrat kanë goditur në merkaton, por që nuk po ndalen ende, pasi duan ta forcojnë edhe më shumë mbrojtjen.

Nuk dihet ende se a ka ndonjë ofertë zyrtare për të, por thashethemet qarkulllojnë.