19:53 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Barcelona –Tottenham, formacionet zyrtare

Barcelona e pre tnë Camp Nou Tottenhamin në ndeshjen e xhiros së fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Spanjollët tashmë e kanë të sigurt vendin e parë ndërsa “lufta: kryesore është në mes të Tottenham dhe Inter.

Kjo ndeshje pritet të jetë vendimtare për pozitën e dytë.

Këto janë formacionet zyrtare:

Barcelona:

Tottenham: Lloris, Walker-Peters, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Winks, Sissoko, Eriksen, Dele, Son, Kane