09:08 / E Hënë, 12 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Lumi B me të birin në ndeshje basketbollistike

Lumi B është një nga reperët më të talentuar kosovar.

Përveç një artist mjaftë aktiv dhe i kërkuar, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një prind mjaftë i kujdesshëm.


Këtë e tregon edhe një video në llogarinë e tij Instagram, ku shihet me djalin e tij, Blinin të cilët janë në një fushë basketbolli.

Në këtë video Lumi tregon edhe pasionin e tij ndaj këtij sporti./Indeksonline/

 

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Lumi B (@lumib) on