20:15 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustanin e kuq, shfaqet përkrah këtij modeli (Foto)

Beatrix Ramosaj ka realizuar fotosesionin e fundit për një kompani fustanesh, fotosesion ky që ka rezultuar të jetë shumë i suksesshëm.

Së fundi, Beatrix ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku duket e mrekullueshme teksa veshur mbanë fustanin e kuq glamuroz.

Beatrix x @voguessposa ? ? @endritmertiri ? @makeupbysuela

A post shared by B E A T R I X ⚡️ (@beatrixramosaj) on


Bukuroshja shqiptare, po provokon shumë me pamjen e saj teksa fansat duket se po e mirëpresin cdo fotografi të saj duke e vërshuar me komente dhe postimi.

Ndryshe, në këtë fotografi Beatrix shfaqet përkrah modelet Gerti Koxhaj./Indeksonline/