20:53 / E Hënë, 16 Prill 2018

Bebe Rexha i hap kA�mbA�t. Si mund tA� qA�ndrojA� kA�shtu? (Foto)

Bebe Rexha duke u munduar tA� tregohet seksi, ndonjA�herA� edhe po e tepron.

KA�ngA�tarja me famA� botA�rore teksa mbante mbathur njA� palA� A�izme tejet tA� gjata dhe me take tA� lartA�, ka hapur kA�mbA�t e saja nA� njA� mA�nyrA� mjaft tA� A�uditshme, shkruan Indeksonline.

Ajo me kA�tA� veprim tA� bA�n tA� pyesA�sh se si mund tA� qA�ndrojA� nA� njA� pozitA� tA� tillA�?!

Pos kA�saj, Bebe ka treguar edhe gjoksin e saj tA� madh./Indeksonline/