09:17 / E Premte, 14 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Bebe Rexha shfaqet e ‘zjarrtë’, por ka një paralajmërim

Bebe Rexha po vazhdon e angazhimet e shumta edhe në këtë fundvit.

Ajo ka pasur një vit të suksesshëm dhe të tillë po e përmbyllë, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, sëfundi u bë pjesë e revistë së së njohur ‘Billboard’, ndërsa në një imazh të publikuar së fundi ka ardhur tejet në formë.

E njohur edhe per linjat impresive të trupit, Bebe i ka shfaqur ato edhe në postimin e bërë në ‘Instagram’.

“Do ta thyej zemrën, të kam paralajmëruar”, ka shkuar Bebe në mbishkrim./Indeksonline/

Temat: