08:33 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Bebe Rexha ka një lajm të mirë, hyrë në listën e këngëve më të dëgjuara

Bebe Rexha është njëra nga këngëtaret e famshme me origjinë shqiptare.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku tregon se kënga e saj ka hyrë në listën e 10 këngëve më të dëgjuara.

Në këtë listë i pari renditet Drake, kurse listën e mbyllë këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha dhe Florida Georgia Line me këngën “Meant to be”./Indeksonline/

Temat: