09:25 / E Enjte, 12 Prill 2018

Bebe Rexha provokon sapo hapA� sytA� (Foto)

Bebe Rexha po vazhdon qA� tA� qA�ndroj nA� listA�n e kA�ngA�tareve mA� tA� preferuara nA� botA�.

Shqiptarja pA�rveA� zA�rit ajo ka edhe pamjen qA� e shndA�rron nA� njA� personazh shumA� tA� pA�lqyer, transmeton Indeksonline.

SA� fundi, Bebe ka publikuar njA� imazh nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ku shihet e sapo zgjuar nga gjumi. Me flokA�t e shprishura dhe njA� filtA�r a�?Instagramia�? ajo dukej pse jo edhe provokuese.

Ndryshe, Bebe pA�rkrah RitA�s dhe Duas janA� shqiptaret qA� po na bA�jnA� krenar A�do ditA� nA� skenA�n muzikore botA�rore./Indeksonline/