08:19 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Bebe Rexha shfaqë të pasmet bombastike pa fije trupi (Foto)

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha shquhet për pamjen e saj seksi dhe mjaftë të bukur po duket mos e lënë anash edhe muzikën dhe zërin melodioz.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaq të pasmet e saj bombastike në fustanin e zi.

Bebe nuk ngurron asnjëherë t’i shfaqë format e saj dhe sigurisht që komentohet shumë për to.

Por herën e fundit tentimi i saj për të “rënë” në sy gjatë AMA-s kishte dështuar pasi që ajo mori vetëm komente negative./Indeksonline/

Temat: